ארנקי חומרה לביטקוין של לדג'ר

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

לפני רכישת ביטקוין, או מטבעות אלטים, חובה עליכם להצטייד בארנק מאובטח. הבחירה המומלצת היא ארנק חומרה, אשר שומר על הנכסים הדיגיטליים שלכם בסביבה מאובטחת, המנותקת מרשת האינטרנט.

מדוע ארנקי חומרה הם הבטוחים ביותר?

ארנקי חומרה נחשבים לאופציה המועדפת לשמירה על מטבעות דיגיטליים משום שהם מאחסנים את מפתחות הפרטיות בסביבה מאובטחת אופליין, כלומר במנותק מרשת האינטרנט והרחק מהישג ידם של האקרים.

דגמי הארנקים של חברת לדג'ר

כל הארנקים של לדג'ר מכילים צ'יפ מאובטח ופועלים עם מחרוזת סיד בת 24 מילים המאפשרת גישה לכלל מפתחות הפרטיות. לחברת לדג'ר ישנם שני דגמי ארנקים מומלצים מובילים:

Ledger-Nano-X ארנק ביטקוין לדג'ר

Ledger Nano X
זהו הדגם החדיש ביותר שהחברה מציעה. הוא מציג יכולות מתקדמות, כולל חיבור Bluetooth. לארנק יש כמות זיכרון גדולה והוא יכול להכיל כמות גדולה של אפליקציות במקביל. כלומר, אם אתם מושקעים בכמות גדול של מוטבעות לא תצטרכו למחוק ולהתקין אפליקציות כדי לפנות מקום.

Ledger Nano S
זהו הדגם הבסיסי יותר. עדיין מדובר בארנק מתקדם ומאובטח, בעל מסך. אולם, כמות האפליקציות שניתן להתקין עליו במקביל היא מוגבלת. אם אתם מושקעים במטבע אחד או מספר מטבעות בודדים תוכלו להסתפק בארנק זה. לסקירה מקיפה על לדג'ר ננו אס.

***זהירות: ארנקי ביטקוין פרוצים נמכרים באיביי! לא מומלץ לרכוש ארנק Ledger מאתר ebay או מגורם אחר שאיננו החנות הרשמית של החברה. שימו לב כי רכישת ארנק לדג'ר או כל ארנק חומרה מאדם פרטי יכולה להסתיים באיבוד כל המטבעות שלכם ***

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן