מדריך הרשמה בעברית לבורסת קראקן kraken

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

בורסת קראקן היא בורסה אירופאית פופולרית. קראקן מאפשרת הפקדות ומשיכות בביטקוין ואלטים (הנסחרים בבורסה) וכן העברות בנקאיות בגוש היורו והעברות בינלאומיות.

זכרו, לפני כל רכישה של מטבע דיגיטלי יש להצטייד בארנק ביטקוין. לא מומלץ לשמור סכומי כסף גדולים בארנקים של בורסות או ברוקרים אלא בארנק הנמצא בשליטתכם.

פתיחת חשבון בבורסת ביטקוין ואלטים קראקן

הכנסו לעמוד הראשי של הבורסה ונווטו לעמוד ההרשמה.

מלאו את פרטי הרישום המהירים, אימייל, שם משתמש וסיסמה. סמנו את הצ'ק בוקס ולחצו על כפתור הרישום.

לאחר שתקבלו אישור כי הפרטים נקלטו בהצלחה, המתינו לאימייל אישור הרשמה שישלח לכתובת איתה נרשמתם. כשיגיע אימייל האישור, לחצו על לינק האקטיבציה לאישור החשבון. מתחת ללינק האקטיבציה ישנו גם לינק לעמוד אקטיבציה. אם הלינק לא עובד, העתיקו את המפתח הרשום בשורה שמתחת, והזינו אותו לשורה הראשונה בטופס ACCOUNT ACTIVATION וכן את שם המשתמש והססמה שלכם.

היכנסו לחשבונכם באתר הבורסה והחלו בהליך אימות פרטי החשבון. תוכלו לבצע את הליך האימות גם בזמן אחר הנוח לכם,  בצעו לוגין לחשבון ולחצו על תפריט GET VERIFIED.

כמו במרבית הבורסות, ישנן רמות אישור שונות שיאפשרו לכם גבולות משיכה והפקדה יומיים או חודשיים שונים. יש לציין כי מרבית הבורסות עוברות תהליך של מיסוד, ובעתיד ידרשו מקסימום פרטים אישיים. לעמוד Verification levels.

ברמת אישור ראשונה תתבקשו להזין פרטים אישיים, תאריך לידה, מס טלפון ומדינה. המתינו להודעת האישור על המסך והמשיכו לרמת האישור השניה, שם תדרשו לספק את כתובתכם המדויקת. רמת האישור השנייה תאפשר לכם להתחיל במסחר בסכומים נמוכים יחסית וכן להפעיל את אופצית המסחר הממונף.

הפקדת כסף או מטבע לבורסת קראקן

לאחר שפתחתם חשבון והשלמתם את הליך האימות, בצעו לוגין לחשבון. כעת עליכם להעביר כסף לחשבון או מטבע קריפטו. ניתן לבצע העברה בנקאית או להפקיד מטבעות קריפטו הנסחרים בבורסת קראקן.

מתפריט החשבון לחצו על הפקדה DEPOSIT.

כעת עליכם לבחור נכס להפקדה.

לחצו על סימול המטבע אותו אתם מעוניינים להפקיד מהתפריט השמאלי.

לאחר הלחיצה תופיע על המסך כתובת ארנק להפקדה. שימו לב כי ניתן לייצר כתובות חדשות לכל הפקדה.

העתיקו את הכתובת להפקדה או סרקו את הברקוד לארנק ממנו אתם מעבירים את המטבע. לסריקה לחצו על כפתור QR CODE.

לאחר משלוח המטבע, המתינו לאימייל אישור כי חשבונכם זוכה בסכום אותו העברתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן