רכישת ביטקוין בכרטיס אשראי באתר קוין מאמא coinmama

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

בורסה וותיקה בבעלות ישראלית

תהליך הרכישה מאתר coinmama.com מהיר ונוח. אתר קוין-מאמא, המאפשר רכישת ביטקוין ואתריום בכרטיס אשראי, הוא אחד הוותיקים בתחום והינו בבעלות ישראלית.

האתר מאפשר לרכוש מטבע וירטואלי באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס דביט, לאחר תהליך הרשמה פשוט. קוין מאמא עושה שימוש בשירותי הסליקה של חברת סימפלקס, חברת פינטק ישראלית שהיא הסטנדרט כיום בעולם הקריפטו.

הרישום לאתר כולל מספר שאלות זיהוי, הוכחת זהות על ידי שליחת צילום של תעודת זהות והעתק חשבון ביתי, כגון ארנונה. ברגע שההעברה שלכם מאושרת המטבע נשלח מיד לכתובת הארנק שהזנתם בתהליך הרכישה.

זכרו, לפני כל רכישה של מטבע דיגיטלי יש להצטייד בארנק ביטקוין. לא מומלץ לשמור סכומי כסף גדולים בארנקים של בורסות או ברוקרים אלא בארנק הנמצא בשליטתכם.

מדריך הרשמה לאתר coinmama

הכנסו  לעמוד הראשי של האתר, המכיל טופס הרשמה ראשוני. מלאו פרטים אישיים ואימייל, אשרו את התנאים ולחצו על שלח.

לאחר מספר שניות יעלה מסך אישור קליטת פרטים אישיים. כעת עליכם לגשת לתיבת המייל איתה נרשמתם ולאשר את ההרשמה.

לאחר שהרשמתכם הושלמה, בצעו שוב כניסה לאתר. בעמוד הראשי לחצו על לוג אין ומלאו את שם המשתמש שלכם שהוא אימייל איתו נרשמתם ואת הסיסמה שבחרתם.

מיד תועברו לעמוד הזנת אימייל וסיסמה.

כעת בכדי להתחיל בקניית ביטקוין עליכם לבצע אימות פרטים מתקדם. תוכלו לגשת למסך זה מתוך הפרופיל האישי שלכם.

בעמוד אימות פרטים תתבקשו להעלות צילומים של מסמך רשמי. צלמו מסמך זיהוי אישי כמו ת.ז. או רשיון נהיגה משני הצדדים. הזינו את הקבצים והמתינו למייל קליטת המסמכים ולאחר מכן למייל אישור המסמכים.

איך קונים ביטקוין באתר coinmama

לאחר שהרשמתכם לאתר אושרה, תוכלו להתחיל ולרכוש ביטקוין. עמוד הרכישה שהגישה אליו מתאפשרת בקלות מכל עמוד באתר, מאפשר בחירה מכמה אופציות של רכישת ביטקוין: רכישה בסכומים קבועים, חצי ביטקוין, ביטקוין שלם או יותר. סכומים אלו מופיעים בתוך ארבעת הריבועים הכחולים וכן העלות של המטבע בדולרים או ביורו.

Buy Cryptocurrency with Credit Card Coinmama קניית ביטקוין באשראי קוין מאמא

לפני ביצוא הרכישה בחרו בשער דולר או יורו. בחירה זו נעשית על ידי לחיצה על אחד הכפתורים בראש המסך. כל אחד מארבעת הריבועים מייצג עסקה בסכום קבוע מראש.

בנוסף לרכישה בסכומים קבועים בראש, תוכלו לגלול את הסקאלה באמצעות הכפתור הכחול כדי להגדיל או להקטין את סכום הרכישה. תוכלו גם להזין כמות ביטקוין לרכישה בשדה משמאל. או להזין סכום בדולר/יורו בשדה מימין.

במסך אמצעי התשלום לחצו על המלבן האמצעי, תשלום באמצעות סימפלקס. אבל לפני כן קראו את תקציר ההזמנה בצד ימין המכיל את פרטי העסקה.

לאחר לחיצה על המלבן תועברו לעמוד הזנת כתובת ארנק הביטקוין שלכם. הזינו את הכתובת במשנה זהירות ועדיף להעתיק אותה מאשר להזין ידנית. לחצו על הכפתור להשלמת הפעולה.

שימו לב לחלון הקופץ המבקש מכם לאשר שנית את  כתובת הארנק.

בשלב זה תועברו למסך הזנת פרטים אישיים לצורך השלמת העסקה, הזנת פרטי אשראי והפקת חשבונית. מלאו את הפרטים שלכם בדייקנות. החיוב יופיע בחשבונכם בשם המסומן במסך למטה simplex_coinmama.

באם אתם לקוחות הרוכשים באתר בפעם הראשונה, תאלצו כעת לעבור תהליך מהיר של אימות כתובת אימייל ומספר טלפון. למעשה זהו תהליך אישור המתנהל מול חברת סימפלקס הסולקת בפועל את האשראי שלכם. שימו לב למסך המכיל שני פריטים לאישור. הראשון הוא אישור כתובת המייל שלכם, המתבצע על ידי לחיצה על לינק שנשלח לכתובת איתה נרשמתם. השני הוא קוד בן ארבע ספרות הנשלח אל מספר הסלולרי איתו נרשמתם, בצורת שיחה ממערכת ממוחשבת. הקוד הטלפוני תקף לזמן קצר ולכן יש לענות מיד לשיחת הטלפון ולהזין את ארבעת הספרות. תהליך זה הינו חד פעמי ומתבצע רק ברכישה ראשונה כאמור.

כך נראה אימייל האימות שישלח לחשבונכם והמכיל את פרטי העסקה הספציפית. לחצו על הלינק לאישור.

לאחר השלמת תהליך האימות תעברו למסך אישור הנראה כך.

בשלב זה אתם מאושרים להמשך ביצוע העסקה. עליכם לחזור למסך תשלום. אם במקרה יצאתם ממסך זה אל דאגה. תוכלו להשלים את התהליך מתוך עמוד ההזמנות שלכם (ראו הסבר מצולם בהמשך). כך נראה השלב הבא בו עליכם להזין פרטי כרטיס אשראי. השלב השלישי שלב האימות מתבצע אוטומטית.

במידה וכרטיס האשראי שלכם אושר בהצלחה והתשלום בוצע, זהו המסך שיעלה. במקביל תקבלו לחשבון האימייל שלכם שני אימיילים עוקבים, האחד מאתר coinmama המאשר כי העסקה הושלמה בהצלחה וכעת עוברת עיבוד. כעת יגיע אימייל שני מחברת סימפלקס המאשר כי בקשת התשלום נקלטה בהצלחה וכי כרטיס האשראי שלכם יחויב בסכום העסקה.

תוכלו לעקוב אחר סטטוס העסקה במסך החשבון האישי שלכם. במידה ולא השלמתם את העסקה מסיבה כלשהי כפי שצוין קודם לכן, תוכלו להשלים אותה מתוך מסך ההזמנות. את העסקה תזהו לפי מספרה זיהוי ייחודי המיוחס לה. שימו לב כי היא מופיעה בסטטוס in process כלומר בתהליך.

לאחר שהעסקה עברה עיבוד והמטבעות נרכשו בפועל, תקבלו שני אימיילים. האחד מ coinmama המאשר את העסקה, כולל מספרה הייחודי, סכום הרכישה וכתובת הארנק אליו נשלחו המטבעות.

אימייל שני מחברת סימפלקס המבקש מכם לאשר את ביצוע העסקה בהצלחה על ידי לחיצה על לינק .

בשלב זה, לאחר קבלת המיילים אתם אמורים לראות את המטבעות בארנק שלכם.

עסקה שהושלמה תופיע גם במסך ההזמנות שלכם בסטטוס completed בצבע ירוק. כך שתוכלו לבצע מעקב אחר כל העסקאות שבוצעו.  

עמוד ההזמנות שלי באתר coinmama

בעמוד ההזמנות תוכלו לעקוב אחר עסקאות רכישת הביטקוין שלכם. הזמנות תלויות, כאלו שלא השלמתם.  הזמנות שפג תוקפן, כיוון שעבר זמן רב מתחילת ביצוע העסקה. הזמנות בתהליך הזמנות שבוטלו.

לגבי כל עסקה תקבלו פירוט שכולל את מספר מזהה לעסקה, סוג המטבע והכמות לרכישה, המחיר בו בוצעה העסקה והסטטוס שלה.

השלמת עסקת רכישת ביטקוין תלויה pending באתר coinmama

לחיצה על כפתור pending תעלה מסך שמאפשר לראות את פרטי העסקה ולהחליט אם לבטל או להשלים אותה. אם תבחרו בהשלמת העסקה תועברו למסך התשלום.

במסך התשלום תוכלו לראות סיכום של פרטי העסקה ולהחליט סופית אם לבצע את הרכישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן